Esra is momenteel in Istanbul om alles administratief in orde te maken voor haar verhuizing.

Op vrijdag 21 februari vliegt ze terug naar Düsseldorf en zoekt ze dringend iemand die op diezelfde dag reist en bereid is om één van haar katten tijdens de vlucht op schoot te houden in een draagtas.

Ze heeft twee katten, maar per persoon mag er slechts één dier mee aan boord.

Daarom zoekt ze iemand die haar kan helpen door een van haar katten mee te nemen op dezelfde vlucht.

Haar voorkeur gaat uit naar een vlucht naar Düsseldorf, maar als je die dag naar een andere luchthaven vliegt en wilt helpen, kan er gekeken worden naar de mogelijkheden.

Vanaf het moment dat het vliegtuig landt, kan Esra de kat direct weer overnemen.

“Veel mensen laten hun huisdieren achter of geven ze zomaar weg, maar dat wil ik absoluut niet doen. Dieren hebben gevoelens en verdienen een thuis,” zegt Esra.

➡ Wil jij Esra helpen? Laat een reactie achter of stuur ons een DM, dan brengen we je met haar in contact!

📩 Heb je zelf een verhaal dat je wilt delen of zoek je hulp? Neem gerust contact met ons op!

Bron: DJT